Menu
Your Cart

Güvenli Alışveriş

EV SSL Güvenlik Sertifikası
alirkenmutluet.com, güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı ve en son teknolojisi olan EV SSL sertifikasını kullanmaktadır. Standart SSL sertifikaların aksine, bu sertifikaya sahip olmak için, çok sıkı bir güvenlik prosedürlerinden geçmek gerekmektedir. alirkenmutluet.com tüm bu aşamalardan başarı ile geçmiş ve yakın denetim altında tutulmaktadır.

Yeşil Adres Çubuğu

EV SSL sertifikasını, diğer SSL sertifikalarından ayırt eden en belirgin özelliği, güvenli sayfalara girildiğinde, adres çubuğunun yeşil renge dönüşmesi ve firma bilgilerinin de adres çubuğunda yer alıyor olmasıdır.
İnternet alışverişinin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindeyiz. Sitemizde Comodo sertifika merkezinden alınmış olan ve bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan ve EV SSL Güvenlik Sertifika sistemi kullanılmaktadır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile, hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı İyzico ödeme sistemi güvence altına alınmıştır.

İyzico ödeme sistemi

PCI-DSS 1.Seviye sertifikasıyla tüm sahtecilik işlemlerine karşı hem siz hem müşterileriniz her zaman güvendesiniz.

 

Mutlu ve güvenli alışverişler.