Menu
Your Cart

Çocuk / Gençlik

Arkadaşıma Veda - Zülfü Livaneli Büyük usta Zülfü Livaneli bir ülkenin kurtuluş destanını anlatıyor... Yardımcısı Salih Bozok’un dilinden dâhi lider Mustafa Kemal Atatürk’ün hayat hikâyesi. Yüreği daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadaşın, hayallerini gerçekleştirme masalı. Canım yavrum, Ben ..
25,96₺ Vergiler Hariç:22,00₺
Hiç Hata Yapmayan Kız - Mark Pett Betül o güne dek ASLA (bir tane bile!) hata yapmamıştı...                                               Hiç Hata Yapmayan Kız, mükemmeliyetçi olan her çocuğun (veya yetişkinin!) okuması gereken bir kitap. Betül’ün en büyük kusuru kusursuzluğu… ( STEPHANIE OPPENHEI..
18,76₺ Vergiler Hariç:15,90₺
Küçük Kara Balık - Samed Behrengi Bir varmış bir yokmuş, bir Küçük Kara Balık varmış; bu Küçük Kara Balık annesiyle birlikte bir derede yaşarmış. Küçük Kara Balık’ın en sevdiği şey, ay ışığının evlerinin üstüne vurmasıymış. Her gün, sabahtan akşama kadar, Küçük Kara Balık, annesinin peşine takılı..
10,03₺ Vergiler Hariç:8,50₺
Küçük Prens - Antoine De Saint-Exupery Cemal Süreya & Tomris Uyar Çevirisiyle "Hoşça git,” dedi tilki. "Vereceğim sır çok basit: İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez.” Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: "Gerçeğin mayası gözle görülmez.” Ant..
10,62₺ Vergiler Hariç:9,00₺
Momo - Michael Ende Hem yetişkinler hem de çocuklar için mutlaka okunması gereken, masal niteliğinde bir roman olan Momo, Michael Ende imzalı bir başyapıt olarak en çok okunan eserler arasında yer alıyor. 1973'te yayınlanan kitap, kendine has dili ve etkileyici öyküsüyle tü..
35,28₺ Vergiler Hariç:29,90₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)