Menu
Your Cart

Film

Benim Dünyam (DVD) Sinemalarda 15 hafta gösterimde kalan, 1.382.471 kişi gişe ile, 2013 yılının en çok iş yapan 9 filmi Sessizliğin sese, karanlığın aydınlığa dönüştüğü bir film; Karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikâyesi… Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saa..
17,69₺ Vergiler Hariç:14,99₺
Kardeşim Benim (Dvd) Bu kardeşlik çok konuşulacak! Hakan (Burak Özçivit) 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Sakin ve gizemli bir karaktere sahiptir. Ozan (Murat Boz) ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin tersine dışa dönük, neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridi..
29,49₺ Vergiler Hariç:24,99₺
Kızım İçin (DVD)Tuncer yıllar önce aşık olarak evlendiği karısını o hamileyken bırakmış ve yalnız bir adam olarak artık orta yaşlara gelmiştir. Bu evlilikten doğan tek çocuk Tuba ise babasının yokluğuna kendisini alıştırmıştır. Annesiyle sevimli bir taşra bölgesinde yaşayan Tuba aslında hayatından ç..
23,59₺ Vergiler Hariç:19,99₺
Russell Crowe, Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz gibi isimleri bir arada izleme şansı yakaladığımız Son Umut, Çanakkale Savaşı’nın dört yıl sonrasında Türkiye’de geçen destansı bir öykü anlatıyor. Avustralyalı çiftçi Connor (Russell Crowe) savaşta kaybolan oğullarının kaderini öğrenmek ..
17,69₺ Vergiler Hariç:14,99₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)