Menu
Your Cart

Deneme / Makale / Derleme

Aşk Olsun  - Demet Cengiz Özgeçmiş Demet Cengiz 1977 İstanbul doğumlu yazar, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni 1999’da bitirdikten sonra Londra Westminster Üniversitesi’nde British Journalism Studies eğitimi aldı. Uzun yıllar gazetecilik ve köşe yazarlığı yaptı; Hürriyet, BusinessWeek, Glo..
23,60₺ Vergiler Hariç:20,00₺
İsim Şehir Artist - Yılmaz Özdilİsim Şehir Artist - Yılmaz Özdil Yılmaz Özdil, İsim Şehir Hayvan ve İsim Şehir Bitki''den sonra 17 Aralık süreci ve Gezi olaylarını da anlattığı çarpıcı köşe yazılarıyla okurlarıyla buluşuyor. Şimdi de sıra İsim Şehir Artist''de İstediği kadar tazyikli..
28,32₺ Vergiler Hariç:24,00₺
Kelebeğin Hayat Sırları - Nil Karaibrahimgil İnsan nasıl yaşarsa parlar? Nasıl yaşarsa mutluluğu yakalar? Nasıl yaşarsa yaşadığına değer? Nil’in kelebeklerde keşfettiği hayat sırları elinizde… 17 yaşıma dönseydim, kendime şunları söylerdim: En önemli şey aşk; onu doya doya yaşa! Birkaç kişinin..
35,40₺ Vergiler Hariç:30,00₺
Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşünebilirim. Pembe fili düşünme. Çok heyecanlıyım başla..
27,14₺ Vergiler Hariç:23,00₺
Yazma nedenini tek bir şeye indirgememiz mümkün değil. Çoklu, parçalı ve bazen de yazarın kendisinin de anlam veremediği şeyler dünyasından ortaya çıkan bu istencin dışavurumu, her seferinde aklın sınırlarıyla açıklanamaz. Yazma serüveninde sezgi, nedensizlik ve bireyde var olan kör noktalar da işin..
25,96₺ Vergiler Hariç:22,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)