Menu
Your Cart

Sağlık / Psikoloji / Bilim

Bağırmayan Anne Baba Olmak - Carmine Gallo Çocuk gelişiminde doğru davranışın önemini fark eden ebeveynlerin, bu alanda aileleri yönlendirici kitaplara olan ilgileri de günden güne artıyor. Birçok araştırmacı, psikolog ve doktorun üzerine çalıştığı bir konu olan çocuk ..
25,96₺ Vergiler Hariç:22,00₺
Bağırmayan Anneler - Hatice Kübra Tongar Anneniz Size Bağırıp Döver Miydi? Benim küçüklüğümde çocukları dövmek, hakaret etmek, bağırmak ‘normal’ kabul edilen bir ebeveynlik davranışıydı. Aileler çocuklarına bu davranışlarda bulunduklarında, şimdinin annelerinin yaşadığı pişmanlık, vicda..
30,68₺ Vergiler Hariç:26,00₺
Bağırmayan Çocuklar - Hatice Kübra Tongar Merhaba anneciğim, Benim, yavrun. ‘Kim olduğunu zaten biliyorum’ deme. Çünkü bence henüz yakından tanışmadık seninle. Beni tanımak için yeterince çaba sarf etmedin bence. Eğer tanışmış olsaydık ağladığımda, inatlaştığımda, korktuğumda, tepki göst..
33,04₺ Vergiler Hariç:28,00₺
Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek - Sinem Gerger Akınal Tam kendinizi sıcacık yatağınıza bıraktınız yine bir ağlama sesi… Karnı tok, gazı yok. Altı temiz, pişik yok. Kucakta pışpış, ayakta salla, yatağına yatır, kaldır, yine yatır. Olmadı odada gezdir. En sevdiği oyuncağı eline tutuştur, pencereden baktı..
29,50₺ Vergiler Hariç:25,00₺
Sağlınızla ilgili her mesele hayatidir, sağlıklılık halini sürdürme çabanız bile… Bu yolda Kaliteli Yaşamın Sırrı hayatınızı kolaylaştıracak bir rehber! Bakış açınızı genişletmenizi sağlıyor, hastalıkların tedavisi ve kalıcı sağlık için 3’lü formülü bir arada veriyor! Fitoterapist ve Aromaterapist D..
37,76₺ Vergiler Hariç:32,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)